JCZ Kancelaria doradzała Reconext przy zawarciu umowy najmu

22Wrz

JCZ Kancelaria wspierała w negocjacjach i przy formułowaniu postanowień umowy najmu Reconext (wcześniej Teleplan i Clover Wireless).

Reconext (wcześniej Teleplan i Clover Wireless) to wiodący dostawca usług posprzedażowych w zakresie serwisu urządzeń elektronicznych dla gałęzi obejmujących elektronikę użytku domowego, sieci korporacyjne i przechowywanie danych, IoT, sprzęt mobilny oraz sprzęt do punktów sprzedaży.

Efektem wspólnych działań było zawarcie umowy na wynajem autonomicznej powierzchni 12.800 m² (z czego powierzchnia magazynowa, na której odbędzie się większość operacji firmy, w tym testy i serwis, wynosi 11 500 mkw., a pozostała przestrzeń – 1 300 mkw. – to biuro) w powstającym w Bydgoszczy nowym obiekcie na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowego.

Obiekt powstanie zgodnie z systemem certyfikacji wielokryterialnej budynków BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method).

Umowa oparta jest na formule „wybuduj i wynajmij”, co oznacza, że przedmiotem negocjacji były nie tylko typowe dla umowy najmu postanowienia ale także część techniczna opisująca parametry obiektu, który będzie „uszyty na miarę”.

Oddanie obiektu planowane jest na styczeń 2021 roku.

Zobacz inne projekty

26Maj

pexels pixabay 356036

JCZ Kancelaria kontra fotowoltaika – wynik 1:0

JCZ Kancelaria kontra fotowoltaika – wynik 1:0

02Mar

pozew chf franki ing

JCZ Kancelaria gra we franki i wygrywa

JCZ Kancelaria gra we franki i wygrywa
wszystkie projekty