Tomasz Czmochowski

radca prawny, partner zarządzający

tom 1

bio

Wspieram firmy – czy jest to międzynarodowa korporacja, mała spółka, czy też jednoosobowa działalność – w tym się specjalizuję. Publiczne oraz niepubliczne zakłady opieki zdrowotnej nie mają przede mną tajemnic.

Nie mam portfolio, nie mam pakietu klientów. Mam biznesowych przyjaciół, którzy zaufali mi oraz zespołowi, który stworzyłem w ramach naszej kancelarii.

Przemysł energetyczny, globalny dostawca usług gwarancyjnych, wiodący polski producent zbiorników paliwowych, deweloperzy, szpital z prawie 1000 łóżek, małe NZOZy, firmy rodzinne, firmy jednoosobowe, małe spółki.

Moi klienci są jednocześnie moimi biznesowymi przyjaciółmi. Z nimi latam do Mediolanu negocjować kontrakty albo jadę do Żnina opanować „pożar”. Jestem ich wsparciem i podporą. Daję im prawo na perspektywy, tak, żeby mogli się skupić na wizji i rozwoju.

Jak wyglądają procesy produkcyjne, na czym polega specyfika świadczenia usług, jakie są słabe i mocne strony firm, którymi się opiekuję? Wiem to i dzięki temu jestem skuteczny.

Moje wykształcenie? Ukończyłem wydział Prawa i Administracji UMK w Toruniu w 1998 roku. W 2002 roku uzyskałem wpis na listę radców prawnych. Jestem certyfikowanym mediatorem.

Prywatnie od ponad 7 lat trenuję crossfit. Trening jest tym momentem dnia kiedy jestem sam ze sobą i za każdym razem pokonuję swoje słabości chcąc więcej, ciężej i bardziej intensywnie.