Karolina Listopadzka

radczyni prawna

carol 1

bio

Sumienna, konsekwentna i dociekliwa. Aplikant II roku aplikacji radcowskiej. Prawnik nie z przypadku, a ze stopniowo realizowanego planu.

Od prawie trzech lat jestem częścią zespołu, który opiera się na budowanym przez lata holistycznym podejściu do doradztwa prawnego dla swoich klientów.

Na co dzień zajmuję się szeroko pojętym prawem cywilnym oraz prawem medycznym. Konsekwentnie specjalizuję się w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotu leczniczego.

Nabierając doświadczenia u boku radców prawnych naszej kancelarii zajmuję się szerokim spektrum spraw. W swojej pracy, wraz z zespołem, prowadzimy wszechstronną obsługę prawną klientów korporacyjnych, małych i średnich przedsiębiorstw.

Prowadzę szeroko pojęte sprawy odszkodowawcze, sprawy z zakresu prawa spadkowego oraz rodzinnego i opiekuńczego. Posiadam również doświadczenie w prowadzeniu spraw w postępowaniach rejestrowych, egzekucyjnych, a także w postępowaniach reklamacyjnych – zarówno przed ubezpieczycielem, jak i tych na linii konsument-przedsiębiorca.

Zgłębiam temat kwestii prawnych związanych z tzw. branżą beauty. Rynek usług kosmetycznych, nowe technologie, zabiegi niemedyczne, to sfera dynamicznie rozwijająca się. Interesuje mnie specyfika spraw odszkodowawczych prowadzonych w związku ze świadczonymi usługami fryzjerskimi czy kosmetycznymi.

Czynnie uczestniczę w postępowaniach sądowych, zawsze z pełnym zaangażowaniem w każdą sprawę, reprezentując klienta i broniąc jego interesu. Różnorodność spraw pozwala mi odnaleźć się w rozmaitych sytuacjach tak, aby doradzić, poszukać odpowiedzi i rozwiązań na pojawiające się zagadnienia i problemy prawne klientów.

Prywatnie fanka różnorakiej aktywności fizycznej, dobrej muzyki i seriali, mody, gotowania, a od niedawna także uprawy i pielęgnacji kwiatów.