Andrzej Jakubowski

radca prawny, partner zarządzający

ando 2

bio

Jestem Twoim partnerem w prowadzeniu biznesu. Wiem, że potrzeba Ci więcej niż suchych analiz i opinii prawnych wystawionych na firmowym papierze.

Rozumiem, że kompletnym wparciem są działania wymagające wyjścia poza ramy paragrafów i empiryczne zrozumienie specyfiki prowadzonego przez Ciebie przedsiębiorstwa, pomoc w podejmowaniu kluczowych jak i codziennych decyzji.

Moi klienci to międzynarodowe korporacje zatrudniające parę setek pracowników. Moi klienci to również świadomi przedsiębiorcy prowadzący działalność jednoosobowo. Wiem, że podarowanie im prawa na perspektywy jest jak szycie garnituru na miarę. Nie oferuję szablonów.

Ukończyłem wydział Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Pracuję z klientami biznesowymi od 2010 roku. Od 2013 roku mam zaszczyt tytułować się radcą prawnym.

Brałem udział w tworzeniu opracowań i analiz dotyczących specyfiki funkcjonowania korporacji międzynarodowych. Jestem superarbitrem w Sądzie Arbitrażowym przy Izbie Adwokackiej w Bydgoszczy.

Zawodowo analizuję akty prawne i wykonuję akcje dostosowane do portretu biznesowego moich klientów. Prywatnie fotografuję akty i portrety osób w których odnajduję coś fascynującego.